Blog

2022 afgesloten met een natte Oliebollentocht

2022 afgesloten met een natte Oliebollentocht

De Oliebollentocht staat al sinds 1996 op de kalender van onze vereniging. Dit jaar was het voor het eerst dat de Oliebollentocht ook toegankelijk was voor buitenstaanders. Ondanks de regen en harde wind wisten een kleine zestig deelnemers ons clubhuis te vinden voor een veldrit of een toertocht.

De deelnemers genoten ondanks het weer van de routes die soms over verrassende plekken gingen en de toertocht ging over pas geopende fietspaden. Na afloop waren er natuurlijk oliebollen voor de deelnemers welke bij Iedereen een Maaltijd vandaan kwamen. Deze stichting zorgt ervoor dat mensen die het niet zo breed hebben ook een goede maaltijd krijgen. De organisatie heeft vele positieve berichten mogen ontvangen van de deelnemers over de routes.

Langs deze weg willen we iedereen een goed uiteinde toewensen en een sportief 2023. Tot slot nog een kort filmpje met een impressie van de Oliebollentocht.