ClubnieuwsFietspraatJeugdnieuwsLaatste Nieuws (slideshow)

Gratis toeren met de club deze zomer!

Toer mee met onze club deze zomer!

De laatste zondag is gereden zowel door de toerders als de MTB-ers. De vakantie is ingegaan. En dat is het nu juist: tijd genoeg om te fietsen! Daarom bieden wij iets nieuws aan: voor gezinnen of vriendjes/vriendinnetjes die ook eens een toer willen fietsen en natuurlijk een beetje willen kennismaken met onze vereniging – iedereen is welkom – kun je met ons meerijden. Dit is dus voor niet-leden! Stuur een mail en meld jullie aan en geef aan welke zondag jullie mee willen fietsen en of jullie een racefiets hebben of niet.

Maar ben je wel lid van onze vereniging en wil je eens met je buur of familie een rondje willen proberen dan mag dat ook! Dus lijkt het jullie leuk om eens een tochtje te maken en altijd al willen weten hoe dat nou gaat bij de toervereniging? Dan is nu de kans! Op zondagochtend vanaf 10 uur maken wij een toerrit in de omgeving en geven de kneepjes van het toeren vrij. Het maakt niet uit of je een racefiets of een stadfiets hebt. De fiets moet wel in goed staat verkeren. Een helm verplichten wij wel, die zijn eventueel te leen.

Mail ons; wij zien jullie graag!

jeugd@tvzoetermeer77.nl